Makita Hs004gz01
Sterke en snelle 190 mm cirkelzaag met een verstekinstelling tot 48°. Uitgerust met Auto-start Wireless System (AWS) voor draadloze communicatie tussen accumachine en accustofzuiger. De machine past zonder adapter rechtstreeks op de Makita geleiderail. Beschikt over Automatic torque Drive Technology (ADT): de machine past bij weerstand elektronisch de zaagsnelheid en het koppel aan voor behoud van kracht. Standaard uitgerust met efficut zaagblad, waardoor de machine sneller en zuiverder zaagt en langer zaagt op één acculading. Hogere veiligheid: voorzien van elektrische motorrem, zaagblad staat snel stil. De soft start functie zorgt ervoor dat de machine rustig start. Luchtstroom blaast zaagsel weg van de machine. Dubbele led verlichting: verlicht het zaagblad en zaaglijn voor beter zicht op het werk. Geschikt voor buiten gebruik, door eXtreme Protection Technology (XPT) beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht. Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing. Duurzaam dankzij beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu. Externe stofafzuiging mogelijk. Zool en beschermkap uit gegoten magnesium: daardoor lichter van gewicht. Maximale zaagcapaciteit van 62,5 mm.
Numéro de produit
Makita Hs004gz01
Kruis.nl code: 307487
Makita code: HS004GZ01
Kruis.nl code: 307487
Makita code: HS004GZ01
Bestellen
€ 433.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 4,4 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Nee |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 62,5 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 44,5 mm |
| Diameter zaagblad | 190 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 6000 tpm |
| Kantelbaar L/R | 48 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 40 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |







