Cirkelzaagblad Aluminium 190X30x2.4 60T
Cirkelzaagbladen bij uitstek geschikt voor aluminium, koper, messing, brons en andere non-ferro metalen. Bovendien geschikt voor Trespa, plastic en kunststoffen. Deze bladen zijn nauwkeurig gespannen voor een vlakker blad en zuivere sneden. TCG vertanding.
Numéro de produit
Cirkelzaagblad Aluminium 190X30x2.4 60T
Kruis.nl code: 702620
Makita code: B-09597
Kruis.nl code: 702620
Makita code: B-09597
Options disponibles
Plusieurs options sont disponibles. Cliquez sur une option pour plus d'informations détaillées.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 190 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 60 |
| Breedte zaagsnede | 2,4 mm |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Ja |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
