Makita M9800kx4
Oscillerende Multitool die kan: schuren, schrapen, snijden en zagen. Veelzijdige machine vanwege het brede verbruiksartikelen assortiment voor diverse bewerkingen. Ideale machine voor renovatie- en verbouwingswerkzaamheden. Uitgerust met een stofafzuiging dat stofvrij werken mogelijk maakt. Uitgerust met toerenregeling (draaiknop) voor bewerken verschillende materialen. Eenvoudig werken in de kleinste hoekjes en ruimten: bladen te plaatsen in 12 verschillende hoeken.
Numéro de produit
Makita M9800kx4
Kruis.nl code: 320095
Makita code: M9800KX4
Kruis.nl code: 320095
Makita code: M9800KX4
Bestellen
€ 143.84
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Oscillerende kenmerken | |
| Aantal trillingen | 22000 min |
| Oscillatiehoek links/rechts | 1.6 Graden |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 283 x 68 x 98 mm |
| Aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Koffer | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 78 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 200 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofafzuigadapter Multitool, Sleutelhouder 5,6Mm, Inbussleutel 5,0 mm, Invalzaagblad 10mm metaal, Steunzool driehoek velcro, Invalzaagblad 32mm hout&metaal, Schuurvel 3-k K60 Red V, Schuurvel 3-k K100 Red V, Schuurvel 3-k 94mm K150 Red Velcro in koffer.




