Festool Stozuiger Ct 25 E-Set
Ideaal voor de reiniging bij grote stofhoeveelheden en verontreinigingen op de bouwplaats of werkplaats. Met een reservoirvolume van 25L zuigt de CLEANTEC CT 25 stof, vuil en water. Dankzij zijn constructie kan het reservoirvolume volledig benut worden. Ideaal voor langdurig werken zonder wisselen van de filterzak.
Numéro de produit
Festool Stozuiger Ct 25 E-Set
Kruis.nl code: 395045
Festool code: 577536
Kruis.nl code: 395045
Festool code: 577536
Bestellen
€ 478.80
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 5 m |
| Gewicht | 10,4 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1200 watt |
Stof-, en afzuigprestaties | |
| Luchtverplaatsing | 3700 liter/sec |
| Onderdruk | 24000 mbar |
| Zuigslang diameter | 27 mm |
| Zuigslang lengte | 3,5 meter |
| Inschakelautomaat | Ja |
| Geschikt voor grofvuil | Ja |
| Geschikt voor vloeistof | Ja |
| Filterreiniging | Geen |
| Stofklasse | geen klasse |
| Max. aansluitwaarde | 2200 Watt |
| Reservoir cap. stof | 25 liter |
| Reservoir cap. vloeistof | 22 liter |
| Zuigkracht regeling | Nee |
Bijzonderheden
Uitrusting: reinigingsaccessoires al in de leveringsomvang inbegrepen en in de mobiele stofzuiger opgeborgen.



