Festool Hl 850 Eb-Plus
De grenzeloze. Vlak langs de rand schaven, onbegrensd diep sponningen schaven door de eenzijdige lagering van de schaafkop. Precies afschuinen - door 90°-V-groef in de schaafzool. Nauwkeurige traploze instelling van de verspaningsdiepte. Grotere precisie bij het maken van sponningen en het vlakschaven. Constante snelheid ook bij een maximale verspaningsdiepte - dankzij de elektronica. Glad schaafbeeld door spiraalmes. Geen reiniging achteraf door de efficiënte afzuiging, naar keuze links of rechts. Snelle meswisseling. Toepassingen : Herstellen en dieper schaven van deursponningen. Raamsponningen in allerlei variaties. Structureren van oppervlakken. Schaafwerkzaamheden bij (dikke) balken en brede vlakken.
Numéro de produit
Festool Hl 850 Eb-Plus
Kruis.nl code: 410388
Festool code: 576253
Kruis.nl code: 410388
Festool code: 576253
Bestellen
€ 727.20
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,9 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau | 80 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Toerenregeling | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 11000 tpm |
| Max. spaanafname | 3,5 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : parallelaanslag, sponningdiepte-aanslag, afzuigadapter, bedieningsgereedschap in SYSTAINER SYS 3 T-LOC.





