Festool Ehl 65 E-Plus
De handige. weegt slechts 2,4 kg, compacte bouwhoogte, softgrip op handgreep en spaandiepte-instelling, met extra ribbels voor een beter houvast. Stil: het spiraalmes maakt het werken aanzienlijk stiller. 4 mm maximale schaaf- en 23 mm sponningdiepte - voor meer tempo en flexibiliteit. Traploze spaandiepte-instelling en spiraalmes voor hoge oppervlaktekwaliteit in allerlei toepassingen. Geen reiniging achteraf door de efficiënte afzuiging, naar keuze links of rechts. Geen onderbrekingen - door de snelle meswisseling met automatische afstelling geen omslachtig instellen van de werkbreedte meer. Toepassingen : Inpaswerkzaamheden. Montagewerkzaamheden. Schaven van vormdelen, schermen, sokkels, paslijsten, deuren . Toepassingen waarbij een comfortabele geleiding met één hand nodig is.
Numéro de produit
Festool Ehl 65 E-Plus
Kruis.nl code: 819200
Festool code: 576247
Kruis.nl code: 819200
Festool code: 576247
Bestellen
€ 403.20
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau | 77 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Toerenregeling | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 720 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 15600 tpm |
| Max. spaanafname | 4 mm |
| Max. sponningsdiepte | 23 mm |
| Schaafbreedte | 65 mm |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : parallelaanslag, bedieningsgereedschap in SYSTAINER SYS 2 T-LOC.





