Festool Ets 150/5 Eq 230V
Vanaf maart 2021 weer leverbaar. Ideaal voor het tussenschuren. Schijfrem voor veilig en foutloos werken zonder nabehandelingskosten. Lange levensduur door de dubbelrijige kogellagering. Een gewicht van slechts 1,8 kg voor minder vermoeiend werken. Traploze toerentalregeling en constant houden van het toerental onder belasting. Goed afnamevermogen door de 5 mm schuuruitslag. Toepassingen : Tussen- en grof schuren van lak en plamuur. Voor platte vlakken en rondingen. Eindschuren van vulmateriaal en plamuur. Voor grof- en tussenschuren.
Numéro de produit
Festool Ets 150/5 Eq 230V
Kruis.nl code: 530193
Festool code: 575057
Kruis.nl code: 530193
Festool code: 575057
Bestellen
€ 453.60
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Nee |
Schuur prestaties | |
| Schuurcirkel | 5 mm |
| Schuurpapier | 150 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 310 watt |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : StickFix steunschijf Ø 150 mm FUSION-TEC (zacht-HT), filtercassette, bedieningsgereedschap in doos.

