Festool Dsc-Ag 125 Plus
Compacter doorslijpen zonder stof. Doorslijpsysteem met efficiënte stofafzuiging, beschermt de gezondheid. te gebruiken op Festool geleiderail voor precieze zaagsnedes. Geleidezool met licht lopende rollen voor goede geleiding op het werkstuk. Dankzij kijkvenster vrij zicht op de zaagsnede. Invalfunctie: Op iedere plaats in het materiaal kan met slijpen worden begonnen. Toepassingen : Mineraal materiaal snel en stofarm doorslijpen. Uitsparingen voor deuren/kozijnen, uitzetvoegen in vloeren, groeven voor leidingen.
Numéro de produit
Festool Dsc-Ag 125 Plus
Kruis.nl code: 400287
Festool code: 578438
Kruis.nl code: 400287
Festool code: 578438
Bestellen
€ 452.40
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 4,1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1400 watt |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 11000 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Maximale zaagdiepte | 23 mm |
Bijzonderheden
Leveringsomvang : Afzuigkap DCC-AG 125. diamantschijf ALL-D125 Premium in SYSTAINER SYS 4 T-LOC.


