Festool Khc 18 5.0 Ebi-Plus
Beschikbaar vanaf Mei 2024. De nieuwe accu-combihamer KHC 18 kan tegen een stootje, is extreem belastbaar en duurzaam. Dankzij de krachtige koolborstelloze EC-TEC-motor en het pneumatische slagmechanisme. De 2,6 joule slagenergie leidt je snel naar het resultaat. Of het nu gaat om hamerboren, boren en schroeven zonder slag of beitelen, je kunt in enkele seconden wisselen tussen verschillende toepassingen: Verwisselt SDS-Plus- in een handomdraai voor snelspanboorkop. Met de afzuigvoorziening als praktisch accessoire verminder je het stof bij elke toepassing. En door de integratie in het slimme systeem van stofzuiger en Bluetooth® afstandsbediening kun je nog comfortabeler werken met weinig stof.
Fourni temporairement
Cliquez pour informations détaillées
Cliquez pour informations détaillées
Numéro de produit
Festool Khc 18 5.0 Ebi-Plus
Kruis.nl code: 599156
Festool code: 577448
Kruis.nl code: 599156
Festool code: 577448
Bestellen
€ 703.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,6 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus / Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 4350 tpm |
| Boren in steen | 26 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 30 mm |
| Boren in beton | 26 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Oplaadtijd | 60 min. |
| Motor type | Koolborstelloos |
| Accu indicatie | Ja |
Bijzonderheden
Geleverd inclusief 2 accu's en oplader








