Festool T 18 3 Hpc 4,0 I-Plus
Voor snel achter elkaar boren en schroeven. Voor volledige flexibiliteit bij het boren en schroeven: volelektronische draaimomentinstelling, CENTROTEC-snelwisselsysteem, hoek- en excenteradapter en diepteaanslag klaren elke boor- en schroeftoepassing. De combinatie van Li-HighPower accupack en borstelloze en dus onderhoudsvrije EC-TEC-motor maken de accu-schroefboormachine T 18 3 licht, duurzaam en bestendig. Voor een zorgeloze werkdag zijn accu-schroevendraaier en accupack volledig beschermd met de Festool SERVICE. Verkrijgbaar in T-constructie of - afhankelijk van individuele voorkeur - als C 18 in de unieke C-constructie. Omschakelen van schroeven op boren, zonder het ingestelde draaimoment opnieuw in te stellen Slimme adapters en CENTROTEC gereedschap-snelwisselsysteem voor alle toepassingen: hoek- en excenteradapter en diepteaanslag FastFix-aansluiting op de accu-schroefboormachine voor secondesnelle wisseling zonder gereedschap van de adapters Duurzaam, robuust en krachtig dankzij koolborstelloze, onderhoudsvrije EC-TEC-motor. Accuschroevendraaier en accupack zijn met de uitgebreide services van de Festool SERVICE in elke situatie geheel verzekerd. Merkbaar lichter met vol vermogen dankzij Li-HighPower accupack met accucellen met hoge stroomweerstand. Volelektronische instelling en uitschakeling van het draaimoment voor exact schroeven. Overtuigende ergonomie van de unieke C-constructie: kort, licht en met een optimaal zwaartepunt De schroefmachine in de Systainer³ kan voor het eenvoudige transport van de werkplaats naar de bouwplaats perfect in de bedrijfswageninrichting van bott worden geïntegreerd. Systainers³ zijn onderling compatibel en koppelbaar met alle voorgaande Systainer-generaties, mobiele stofzuigers en nog veel meer systeemaccessoires zoals de Systainer-trolley of de mobiele werkplaats.
Fourni temporairement
Cliquez pour informations détaillées
Cliquez pour informations détaillées
Numéro de produit
Festool T 18 3 Hpc 4,0 I-Plus
Kruis.nl code: 663258
Festool code: 576446
Kruis.nl code: 663258
Festool code: 576446
Bestellen
€ 595.20
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Centrotec |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1500 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 45 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Systainer |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 4,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang :2x accu BP18 LI 4.0 HPC-ASI, snellader TCL6, Bit PZ2, Centrotec gereedschaphouder, Centrotec machnetische bithouder BH60, Riemclip, Snelspanboorkop FastFix 13 mm. In systainer SYS3 M 187.










