Milwaukee M18 Fhx-0X
De Milwaukee 4933478888 boorhamer is onderdeel van het FUEL-programma en dat betekent dat je te maken hebt met de beste technologie die Milwaukee in huis heeft. De combinatie van de POWERSTATE™ koolborstelloze motor, het REDLITHIUM™ accupakket en de intelligente REDLINK PLUS™ elektronica zorgt voor maximale kracht, optimale efficiëntie en een veel langere levensduur. Of je nu zware gaten boort in beton, hakwerk verricht of precisiewerk doet in hout of metaal, de machine levert constant vermogen zonder in te zakken. En dankzij de hakfunctie pak je ook zonder moeite tegels of oude lagen stucwerk aan. Dit is brute kracht, slimme technologie en compromisloze betrouwbaarheid in één.
Numéro de produit
Milwaukee M18 Fhx-0X
Kruis.nl code: 813210
Milwaukee code: 4933478888
Kruis.nl code: 813210
Milwaukee code: 4933478888
Bestellen
€ 342.90
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,5 Joule |
| Slagstop | Ja |
| Beitelstand | Ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Boren in steen | 26 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 28 mm |
| Max. aantal slagen | 1330 per minuut |
| Boren in beton | 6 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 92,6 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Geleverd inclusief verwisselbare snelspanboorkop.

