Milwaukee M18 Fts210-0
De M18 ONE-KEY™ FUEL™ tafelzaag levert het vermogen voor schulpen op dezelfde aanvoersnelheid als een vergelijkbare gesnoerde zaag met de mogelijkheid om 190 meter OSB-plaat van 19 mm te zagen op één 12.0 Ah acculading
Het HIGH OUTPUT™ systeem tilt de M18 FUEL™ technologieën naar een hoger niveau en levert grotere prestaties en een langere werkduur. Deze tools zijn ontworpen om de samenwerking met HIGH OUTPUT™ accu's te maximaliseren
Door de tandwieloverbrenging is de geleider nauwkeurig en gemakkelijk af te stellen vanaf de voorkant van de zaag, met een schulpcapaciteit van 622 mm
Het blad van 210 mm maakt een zaagdiepte van 63 mm bij 90 graden mogelijk
ONE-KEY™ tool tracking & security biedt een gratis cloud-gebaseerd tracking netwerk en inventarisbeheerplatform voor uw gereedschap. ONE-KEY™ beschikt ook over een vergrendelingsfunctie op afstand
Door het snel verwisselen van de beschermkap en het spouwmes kan de gebruiker het spouwmes en de beschermkap verwijderen en afstellen zonder de steekplaat te moeten verwijderen
Geïntegreerde draaggreep voor gemakkelijk transport van en naar de werklocatie
Ingebouwde opslag voor alle tafelzaagaccessoires
Meegeleverde vacuümadapter past direct op alle stofzuigers van MILWAUKEE®
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
Numéro de produit
Milwaukee M18 Fts210-0
Kruis.nl code: 245758
Milwaukee code: 4933464722
Kruis.nl code: 245758
Milwaukee code: 4933464722
Bestellen
€ 696.72
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 22,3 kg |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 63,5 mm |
| Diameter zaagblad | 210 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 6300 tpm |
| Kantelbaar L/R | 47 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Zaagtafel
