Milwaukee M18 Fsz-0X
Borstelloze POWERSTATE ™ -motor voor tot 5x langere levensduur van de motor en tot 30% sneller zagen. Gepatenteerde tandwielbeschermende koppeling - verlengt de levensduur van het tandwiel en de motor door het absorberen van hoge slagkrachten die worden veroorzaakt door plotseling vastlopen van het mes. Slijtvaste hendelbediende FIXTEC ™ -bladklem zorgt voor snelle en gemakkelijke bladwisselingen. Met metaal versterkte accu-aansluiting zorgt voor verbeterde duurzaamheid en levensduur van de accu. Ingebouwde LED-lamp verlicht het werkoppervlak tijdens het zagen. Verstelbare schoen voor optimaal gebruik van zaagbladen. Geïntegreerde brandstofmeter voor de accu. Duurzame metalen spantophanghaak voor beheer van de werkruimte en veiligheid. Integreert drie MILWAUKEE®-exclusieve technologieën - de POWERSTATE ™ borstelloze motor, REDLITHIUM ™ -accu en REDLINK PLUS ™ intelligentiehardware en -software - die uitstekende kracht, looptijd en duurzaamheid op de werklocatie leveren. Flexibel batterijsysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18 ™ -batterijen.
Numéro de produit
Milwaukee M18 Fsz-0X
Kruis.nl code: 750714
Milwaukee code: 4933478293
Kruis.nl code: 750714
Milwaukee code: 4933478293
Bestellen
€ 335.40
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 85,4 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Max. zagen in hout | 300 mm |
| Max. zagen in staal | 20 mm |
| Slaglengte | 32 mm |
