Milwaukee M18 Fsag125xb
Levert prestaties vergelijkbaar met een 1200 W slijpmachine
RAPIDSTOP™ schijfrem remt de schijf binnen 2 seconden af voor een verbeterde bescherming van de gebruiker
Kleinere kop van de slijper en kleinere hoek voor het plaatsen van de batterij - voor een betere balans en ergonomie in vergelijking met het vorige model
Anti-vibratie zijhangreep voor comfortabeler werken
FIXTEC™-snelwisselsysteem voor het verwisselen van schijven zonder gereedschap
Slank handvat ontwerp
Verwijderbaar stofscherm om het binnendringen van vuil te voorkomen. Dit verlengt de levensduur van de motor
125 mm beschermkap - grote slijpdiepte en snelverstelling beschermkap zonder sleutel
Niet-vergrendelbare veiligheidsschakelaar met line-lock-out functie om automatisch opstarten te voorkomen
Het DNA van ons FUEL™ platform herdefinieert het evenwicht van snoerloze technologieën. MILWAUKEE®'s POWERSTATE™ koolborstelloze motor, REDLITHIUM™ accu technologie en REDLINK PLUS™ hardware en software intelligentie zorgen voor een uitstekend vermogen, een lange werkduur en duurzaamheid
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
Numéro de produit
Milwaukee M18 Fsag125xb
Kruis.nl code: 687900
Milwaukee code: 4933478429
Kruis.nl code: 687900
Milwaukee code: 4933478429
Bestellen
€ 304.14
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 82,6 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Nee |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93,6 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 8500 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Toerentalregeling | Ja |
| Maximale breedte | 125 mm |
| Asblokkering | Ja |
| Maximale zaagdiepte | 33 mm |
| Zaagdiepte | 33 mm |
| Schijfrem | Ja |
| Dodemansschakelaar | Ja |
| Constant toerental | Ja |
| Softstart | Ja |
| KickBack stop | Ja |
Bijzonderheden
leveromvang:125 mm haakse slijpmachine met schuifschakelaar en rem





