Milwaukee M18 Bldd2-0X
Nieuwe koolborstelloze motor levert 40% meer koppel dan het voorgaande model - max. koppel 82 Nm. De koolborstelloze boorschroefmachine heeft een lengte van slechts 180 mm. Geavanceerde boorkop voor zwaar gebruik - 13 mm metalen snelspanboorhouder voor het snel verwisselen van schroefbits. REDLINKT overbelastingsbeveiligingselektronica in zowel machine als accu voor onovertroffen duurzaamheid. REDLITHIUM-IONT accu biedt een superieure accuconstructie, elektronica en niet vervagende prestaties voor een langere werkduur en meer werk per acculevensduur. Geoptimaliseerde snelheid voor sneller boren en bevestigen (0 - 550/0 - 1800 omw/min). Ingebouwde brandstofmeter en verlichting. Volledig metalen riemclip voor het snel en gemakkelijk ophangen van uw gereedschap. Flexibel accusysteem: werkt met alle Milwaukee® M18T accu's.
Numéro de produit
Milwaukee M18 Bldd2-0X
Kruis.nl code: 445311
Milwaukee code: 4933464514
Kruis.nl code: 445311
Milwaukee code: 4933464514
Bestellen
€ 223.56
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1800 tpm |
| Koppel (hoog) | 82 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 76 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Boormachine en koffer



