Milwaukee M12 Bst-0
Baanbrekende prestatie beperkt vermoeidheid van de gebruiker door de herhalende beweging van handgereedschap te elimineren. Schietklare technologie voorkomt aanlooptijd tussen ieder afgeschoten nietje. Snelvuur voor snelheid en opeenvolgend schieten voor snel en nauwkeurig schieten. 2000 afgeschoten nietjes met een 2,0 Ah accu. Schiet standaard T50 nietjes van 6 tot 14 mm. De droogvuurblokkering voorkomt dat er geschoten wordt als er geen nietjes meer in het magazijn zitten. Compacte lengte, hoogte en breedte voor gemakkelijke toegankelijkheid in compacte ruimtes. Verstelbare riemclip voor groter gebruiksgemak. Flexibel accusysteem: werkt op alle Milwaukee® M12T accu's.
Numéro de produit
Milwaukee M12 Bst-0
Kruis.nl code: 898010
Milwaukee code: 4933459634
Kruis.nl code: 898010
Milwaukee code: 4933459634
Bestellen
€ 160.92
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Koffer | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Tacker kenmerken | |
| Breedte nieten | 11,4 mm |
| Max. lengte nieten | 14 mm |
| Lader capaciteit | 89 stuks |





