Milwaukee M18 Fms305
Levert de kracht om te zagen met dezelfde snelheid als een gelijkwaardige gesnoerde machine met de mogelijkheid om tot 500 stukken te zagen op een 12,0 Ah acculading.
Het HIGH OUTPUT™ systeem tilt de M18 FUEL™ technologieën naar een hoger niveau en levert grotere prestaties en een langere werkduur. Deze tools zijn ontworpen om de samenwerking met HIGH OUTPUT™ & FORGE™ accu's te maximaliseren.
Grote rails geven maximale ondersteuning aan het te snijden materiaal en zorgen voor stabiliteit en nauwkeurigheid.
Sleufstop met diepteaanpassing stelt de gebruiker in staat sleuven te zagen en sponningen te maken.
ONE-KEY™ tool tracking & security biedt een gratis cloud-gebaseerd tracking netwerk en inventarisbeheerplatform voor uw gereedschap. ONE-KEY™ beschikt ook over een vergrendelingsfunctie op afstand.
Geïntegreerde draaggreep zorgt voor eenvoudig transport op en buiten het werkterrein
Stalen palplaat met vooraf ingestelde hoeken geeft herhaalbare, nauwkeurige sneden
LED-licht om het werk en de snijlijn te verlichten bij weinig licht
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
Numéro de produit
Milwaukee M18 Fms305
Kruis.nl code: 133358
Kruis.nl code: 133358
Options disponibles
Plusieurs options sont disponibles. Cliquez sur une option pour plus d'informations détaillées.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 22,5 kg |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 97 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 65 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 343 mm |
| Zaaglengte bij 45° (max) | 235 mm |
| Diameter zaagblad | 305 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 3600 tpm |
| Kantelbaar L/R | 48 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
Options disponibles
Milwaukee M18 Fms305 Basic


€ 965.58



