Milwaukee M18 Fms254-0
254 mm zaagblad voor grote en nauwkeurige zaagsneden
Tot 430 zaagsneden in 26 mm x 142 mm dekvloeren met een 12,0 Ah accu geeft de mogelijkheid om een hele dag te werken zonder de accu op te laden
Snelontgrendeling voor instelling van de hellingshoek - de machine snel en gemakkelijk van links naar rechts kantelen
Royale geleiders bieden het te zagen materiaal maximale ondersteuning voor grote stabiliteit en hoge nauwkeurigheid
Sleuvenstop met diepte-instelling voor het maken van sleuven en afkortzaagsneden
Geïntegreerde handgreep voor gemakkelijk transport op en buiten de werkplaats
Stalen pal met vaste instelbare hoeken voor nauwkeurige, seriematige zaagsneden
LED verlichting om de werkplek en snijlijn te verlichten
Het DNA van ons FUEL™ platform herdefinieert het evenwicht van snoerloze technologieën. MILWAUKEE®'s POWERSTATE™ koolborstelloze motor, REDLITHIUM™ accu technologie en REDLINK PLUS™ hardware en software intelligentie zorgen voor een uitstekend vermogen, een lange werkduur en duurzaamheid
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
Numéro de produit
Milwaukee M18 Fms254-0
Kruis.nl code: 783971
Milwaukee code: 4933451729
Kruis.nl code: 783971
Milwaukee code: 4933451729
Bestellen
€ 692.16
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 20 kg |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 91,2 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 51,3 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 289,3 mm |
| Zaaglengte bij 45° (max) | 205,23 mm |
| Diameter zaagblad | 254 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4000 tpm |
| Trekfunctie | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Afkortzaag


