Milwaukee M18 Fms190-0
190 mm zaagblad levert nauwkeurige zaagsneden
Tot 299 zaagsneden in 38 mm x 89 mm zacht hout met een 5,0 Ah accu voor een volledige werkdag zonder de accu opnieuw te hoeven laden
Snelontgrendeling voor instelling van de hellingshoek - de machine snel en gemakkelijk van links naar rechts kantelen
Royale geleiders bieden het te zagen materiaal maximale ondersteuning voor grote stabiliteit en hoge nauwkeurigheid
Lichtgewicht en gemakkelijk te transporteren met slechts 12,7 kg
Geïntegreerde handgreep voor gemakkelijk transport op en buiten de werkplaats
Stalen pal met vaste instelbare hoeken voor nauwkeurige, seriematige zaagsneden
LED verlichting om de werkplek en zaaglijn te verlichten bij omstandigheden met weinig licht
Het DNA van ons FUEL™ platform herdefinieert het evenwicht van snoerloze technologieën. MILWAUKEE®'s POWERSTATE™ koolborstelloze motor, REDLITHIUM™ accu technologie en REDLINK PLUS™ hardware en software intelligentie zorgen voor een uitstekend vermogen, een lange werkduur en duurzaamheid
Flexibel accusysteem: werkt met alle MILWAUKEE® M18™ accu's
Numéro de produit
Milwaukee M18 Fms190-0
Kruis.nl code: 791227
Milwaukee code: 4933459619
Kruis.nl code: 791227
Milwaukee code: 4933459619
Bestellen
€ 570.42
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 12,7 kg |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 55,4 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 39,3 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 215,5 mm |
| Zaaglengte bij 45° (max) | 152,7 mm |
| Diameter zaagblad | 190 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 5000 tpm |
| Kantelbaar L/R | 48 graden |
| Verstek L/R | 48 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Afkortzaag


