Makita N1923bk
Handzame schaafmachine door de ergonomische plaatsing van de handgreep en door het lage zwaartepunt van de machine. De V-groef in de voorzool vergemakkelijt het kanten breken en het hoge toerental van de beitelwals maakt een perfecte afwerking mogelijk.
Numéro de produit
Makita N1923bk
Kruis.nl code: 711053
Makita code: N1923BK
Kruis.nl code: 711053
Makita code: N1923BK
Bestellen
€ 232.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 295 x 150 x 160 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,9 kg |
| Koffer | JA |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 710 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 16000 tpm |
| Max. spaanafname | 1 mm |
| Max. sponningsdiepte | 23 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
| Zoollengte | 290 mm |

