Makita Kp0800k
Lichtste schaaf met een motorvermogen van 620 Watt. Voorzien van parkeersteun voor het 'uitdraaiend' wegzetten van de schaaf. Voorzien van diepte-instelknop met een nauwkeurigheid van 0,1 mm. Eenvoudige, maar degelijke uitvoering voor vlakwerk. Geschikt voor het schaven van sponningen tot 9 mm. Kanten breken mogelijk door V-groef in voorzool. Langer werken door HM-wisselbeitels, welke aan twee zijdes te gebruiken zijn.
Numéro de produit
Makita Kp0800k
Kruis.nl code: 711056
Makita code: KP0800K
Kruis.nl code: 711056
Makita code: KP0800K
Bestellen
€ 192.40
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 285 x 158 x 158 mm |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Koffer | ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 89 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 620 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 17000 tpm |
| Max. spaanafname | 2,5 mm |
| Max. sponningsdiepte | 9 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
| Zoollengte | 290 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Schaafbeitel afstelmal, Dopsleutel 9mm, Koffer, Spaanafvoer

