Makita 1806B
Timmermans schaaf, schaaft in één beweging 170 mm breed. Betrouwbare 1200 Watt motor. Maximale schaafdiepte 2,0 mm. Niet geschikt voor het schaven van sponningen. Wordt geleverd in een houten koffer.
Numéro de produit
Makita 1806B
Kruis.nl code: 711541
Makita code: 1806B
Kruis.nl code: 711541
Makita code: 1806B
Bestellen
€ 567.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 529 x 240 x 150 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 9,0 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1200 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 15000 tpm |
| Max. spaanafname | 2 mm |
| Schaafbreedte | 170 mm |
| Zoollengte | 529 mm |
Bijzonderheden
Standaard accessoires : Schaafbeitels HSS 170mm 793186-4 , BEITELSLIJPHOUDER 1806B 123006-2 , AANSLUITSTUK 1806B 50MM 414499-7 , Koffer 821134-4 , Achterliniaal 123053-3 , Afstelhoek 762001-3 , Inbussleutel 783202-0
