Makita Gs5000
Robuuste slijper voor buismateriaal met grotere diameters. Uitgerust met een ergonomisch handvat en hals voor optimale controle en wendbaarheid. Perfect voor het slijpen van gietwerk en lasnaden. Tevens geschikt voor polijst- en afwerktoepassingen. De grote schakelaar is voorzien van een vergrendelingshendel (lock-on / lock-off) voor extra veiligheid. Verhoogde duurzaamheid van de tandwielen dankzij ontwerp binnenbehuizing.
Numéro de produit
Makita Gs5000
Kruis.nl code: 611270
Makita code: GS5000
Kruis.nl code: 611270
Makita code: GS5000
Bestellen
€ 406.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 590 x 189 x 116 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 5,0 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 83 dB(A) |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 5600 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Asgat | 20 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 750 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Nokkensleutel 35mm, Inbussleutel 6,0mm, Slijpsteen 125x20x20mm K24, Slijpsteen 125x20x20mm K36, Sleutelklem
