Makita Hw151
Hogedrukreiniger met een maximale wateropbrengst van 500 liter per uur. Ideaal voor zware schoonmaakwerkzaamheden en grote oppervlakken. Uitgerust met een duurzaam messing pomphuis en keramische plunjers. De betrouwbare inductie motor zorgt voor een lange levensduur en een laag geluidsniveau. Ingebouwde haspel met 10 mtr gewapende drukslang, voor extra bereik. Twee ingebouwde reinigingsmiddelenreservoirs voor ieder één liter. Met een draaiknop regel je de hoeveelheid reinigingsmiddel en kies je uit welk reservoir.
Numéro de produit
Makita Hw151
Kruis.nl code: 105271
Makita code: HW151
Kruis.nl code: 105271
Makita code: HW151
Bestellen
€ 630.00
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 360 x 360 x 870 mm |
| Aansluitkabel | 10 m |
| Gewicht | 26,9 kg |
| Koffer | Doos |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2500 watt |
Hogedruk kenmerken | |
| Max. werkdruk | 150 bar |
| Water opbrengst | 500 l/uur |
| Max. temperatuur | 50 graden |
| Slang lengte | 10 meter |







