Makita Hw140
Ideaal voor zware schoonmaakwerkzaamheden en grote oppervlakken. Zwaarste hogedrukreiniger met een maximale wateropbrengst van 500 liter per uur. Uitgerust met een duurzaam aluminium pomphuis en RVS plunjers. De betrouwbare inductie motor zorgt voor een lange levensduur en een laag geluidsniveau. Voorzien van 10.00 meter waterslang tussen de machine en de spuitlans, voor extra bereik. De twee reinigingsmiddelen tanken zijn gentegreerd in de machine.
Numéro de produit
Makita Hw140
Kruis.nl code: 494522
Makita code: HW140
Kruis.nl code: 494522
Makita code: HW140
Bestellen
€ 562.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
Hogedruk kenmerken | |
| Max. werkdruk | 140 bar |
| Water opbrengst | 500 l/uur |
| Max. temperatuur | 50 graden |
| Slang lengte | 10 meter |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 370 x 360 x 880 mm |
| Gewicht | 26,2 kg |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 91 dB(A) |
Bijzonderheden
Leveromvang: Spuitlans, Powerspeedlans, Spuitpistool
