Makita Po6000c
150 mm excenter polijstmachine met hoog en laag toerental. Robuust en duurzaam dankzij stootbumpers aan de voorkant, bovenkant en stofkap voor ventilatiegaten. Gemakkelijk vast te pakken, niet alleen voor het werk op de motorkap, maar ook voor zijdelingse werkzaamheden. 2 standen: geforceerde rotatiemodus voor het ruw polijsten zoals het verwijderen van krassen, fijne polijstmodus met vrije rotatie voor fijn polijsten. Voorzien van steunschijf met velcrobevestiging. Uitgerust met variabele toerentalregeling middels een draaiknop en in de schakelaar. Met vastzetknop voor continue werken.
Numéro de produit
Makita Po6000c
Kruis.nl code: 513462
Makita code: PO6000C
Kruis.nl code: 513462
Makita code: PO6000C
Bestellen
€ 303.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 451 x 148 x 126 mm |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 83 dB(A) |
| Softstart | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 13600 opm |
| Schuurcirkel | 5 mm |
| Afmeting schuurvoet | 150 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 890 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Handgreep 36mm, Inbussleutel 5,0 mm, Sleutelklem, Velcro steunschijf 150 mm.
Ajouter?
Makita Inpoets Spons 150Mm


€ 18.00
Makita Viltschijf 150Mm


€ 18.00
Makita Wollen Schijf 150 Mm


€ 27.60
