Makita Hr3210fct
Ideale SDS-PLUS combihamer voor gaten tot 20 mm, maar kan tot 32 mm in beton. Uitgerust met twee verwisselbare boorkoppen: een SDS-PLUS en snelspanboorkop. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (AVT). Tot 50% sneller werken dankzij Smart Impact Technologie. Constante slag- en draaikracht, ook bij zware belasting. Voorzien van (veiligheids)slipkoppeling tegen vastslaan. LED indicatie waarschuwt tijdig voor preventief onderhoud of koolborstelslijtage. Grote D-handgreep is verstelbaar in meerdere posities. Voorzien van instelbare slagkracht voor breken. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting.
Numéro de produit
Makita Hr3210fct
Kruis.nl code: 551349
Makita code: HR3210FCT
Kruis.nl code: 551349
Makita code: HR3210FCT
Bestellen
€ 542.40
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 5,0 Joule |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 3300 per minuut |
| Boren in beton | 32 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 424 x 109 x 240 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 5,4 kg |
| Softstart | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Boorkop snelspan HR3211FCT, Zijhandgreep, Borenvet 100g
