Makita Tw141dzj
Geschikt voor minder zware verbindingen (M8-M14). Voorzien van 1/2" vierkant aansluiting. Maximaal aandraaimoment van 145 Nm. Met LED-verlichting voor beter zicht op het werk. Duurzaam gebouwd, machine voorzien van aluminium slaghuis. Onderdeel van CXT-assortiment. Groots in klein werk.
Numéro de produit
Makita Tw141dzj
Kruis.nl code: 108644
Makita code: TW141DZJ
Kruis.nl code: 108644
Makita code: TW141DZJ
Bestellen
€ 114.37
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 168 x 66 x 224 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/2 inch |
| Max. aantal slagen | 3200 per minuut |
| Max. toerental | 2600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 145 Nm |
| Max. diameter bouten | 14 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort Mbox nr1.



