Makita Tw060dzj
Geschikt voor lichte verbindingen t/m M8 of M10 (8.8). Voorzien van 1/4" vierkant aansluiting. Maximaal aandraaimoment van 60 Nm. Voorzien van ledverlichting voor beter zicht op het werkstuk. Duurzaam gebouwd, machine voorzien van aluminium slaghuis. Onderdeel van CXT-assortiment. Groots in klein werk.
Numéro de produit
Makita Tw060dzj
Kruis.nl code: 395880
Makita code: TW060DZJ
Kruis.nl code: 395880
Makita code: TW060DZJ
Bestellen
€ 100.50
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 161 x 66 x 205 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 90 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3200 per minuut |
| Max. toerental | 2600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 60 Nm |
| Max. diameter bouten | 10 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | Nee |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort in Mbox nr1




