Makita Djr183zj
Compacte en praktische machine voor lichtere bewerkingen. Veelzijdige machine: door twee schakelaars is de machine in diverse posities vast te houden en te gebruiken. In combinatie met een reciprozaagblad voor vers hout ook geschikt als snoeizaag. Geïntegreerde LED-verlichting voor comfortabeler werken op slecht verlichte plaatsen. Makkelijke gereedschapsloze zaagwissel: middels kliksysteem is een (heet) zaagblad met één vingerbeweging te verwisselen. Handzaam door het lichte gewicht. Compacte oplossing met minder gewicht en met behoud van de 18 V uitwisselbaarheid, standtijd en snelheid.
Numéro de produit
Makita Djr183zj
Kruis.nl code: 165223
Makita code: DJR183ZJ
Kruis.nl code: 165223
Makita code: DJR183ZJ
Bestellen
€ 117.84
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 398 x 81 x 220 mm |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 76 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Zaagslaglengte | 13 mm |
| Max. zagen in hout | 50 mm |
| Max. zagen in staal | 50 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0 mm, Dec.blad HSS metaal 100mm, Reciprozaagblad BiM 4" 6TPI in MBox Nr2.
