Makita Djs161zj
Lichte accu plaatschaar mét Lithium-ion technologie. Voorzien van heropstartbeveiliging. LED geeft de status van de machine aan. Door de rechte compacte vorm ideaal voor het knippen van rechte stukken. Messen aan te passen aan de dikte van het oppervlak: minimale vervorming van het werkstuk. Bediening boven- en voorop de machine voor meer controle.
Numéro de produit
Makita Djs161zj
Kruis.nl code: 318415
Makita code: DJS161ZJ
Kruis.nl code: 318415
Makita code: DJS161ZJ
Bestellen
€ 318.00
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Schaar kenmerken | |
| Aantal slagen | 4300 per min. |
| Min. snijradius | 250 mm |
| Cap. in staal | 1.6 mm |
| Cap. in rvs | 1.2 mm |
| Cap. in aluminium | 2.5 mm |
Bijzonderheden
Is geschikt voor 18V Li-Ion accu's. Dit is het basic model word dus geleverd ZONDER ACCU'S EN ZONDER LADER. Geleverd in Mbox.
Ajouter?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.20
