Makita Sk105dz
Naast kruislijn projectie ook projectie van alleen horizontale lijn of alleen verticale lijn mogelijk. Goed zichtbare rode laserlijn met nauwkeurigheid van 3 mm op 10 meter. CXT accu's kunnen rechtstreeks op de laser geschoven worden (bij gebruik van de houder alleen de BL1020). Werkt ook met LXT accu's met de optioneel verkrijgbare USB adapter en USB kabel. Zelfnivellerend (tot 4 graden) en met lock modus voor lijnen onder een hoek. Snelle zelfnivellering: lijnstabiliteit binnen 3 seconden. Uitstekende lijnzichtbaarheid tot 25 meter en met detector tot wel 80 meter. Helderheid in twee stappen in te stellen, voor betere zichtbaarheid of voor betere standtijd per accu. Geschikt voor buiten gebruik, door eXtreme Protection Technology (XPT) beschermt tegen stof en waterdruppels. Duurzame behuizing met rubberen afwerking en verzonken projectie openingen. Laser is voorzien van van 1/4" schroefaansluiting, ideaal voor alle gangbare camerastatieven. De houder heeft zowel een 1/4" als 5/8" schroefaansluiting. Wordt geleverd met een handige magnetische houder, reflecterende magnetische richtplaat en opbergtas.
Numéro de produit
Makita Sk105dz
Kruis.nl code: 569875
Makita code: SK105DZ
Kruis.nl code: 569875
Makita code: SK105DZ
Bestellen
€ 175.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Laserkenmerken | |
| Meetbereik | 25 meter |
| Meetnauwkeurigheid | 3 mm |
| Laserkleur | Rood |
| Werkbereik met ontvanger | 80 meter |
| Statiefschroefdraad | 1/4 |
| Projectie | Kruis |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 157 x 64 x 102 mm |
| Gewicht | 0,46 kg |
| Koffer | Tas |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 10,8 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Laserrichtplaat rood, Wandsteun m/magneet in lasertas.
