Makita Hr166dsmj
Snelle SDS-PLUS boorhamer met bijzonder lage trillingen. Ideaal boorbereik voor gaten tot 12 mm, maar kan tot 16 mm in beton. Zeer constant toerental tijdens bewerkingen dankzij de koolborstelloze motor. Compact van formaat en licht in gewicht. Slechts 1,8 kg. Specifiek ontwerp aan de behuizing resulteert in uiterst lage trillingen. Standaard geleverd met stofafzuiging. Eenvoudig aan te sluiten op een (accu) stofzuiger. Lichte machine voor professioneel gebruik. Groots in klein werk.
Numéro de produit
Makita Hr166dsmj
Kruis.nl code: 480839
Makita code: HR166DSMJ
Kruis.nl code: 480839
Makita code: HR166DSMJ
Bestellen
€ 273.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 1,1 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 680 tpm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 13 mm |
| Max. aantal slagen | 4800 per minuut |
| Boren in beton | 16 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 4,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : 2 accu's 12V 4.0AH, oplader in Mbox.
