Makita Hr140dzj
Instapmodel: eenvoudige boorhamer tot 14 mm boren in beton. Geschikt voor regelmatig, niet intensief gebruik. SDS-PLUS boorhamer met bijzonder lage trillingen. Compact van formaat en licht in gewicht. Slechts 1,9 kg. Standaard geleverd met stofafzuiging. Eenvoudig aan te sluiten op een (accu) stofzuiger.
Numéro de produit
Makita Hr140dzj
Kruis.nl code: 418921
Makita code: HR140DZJ
Kruis.nl code: 418921
Makita code: HR140DZJ
Bestellen
€ 135.18
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 1 Joule |
| Slagstop | Nee |
| Beitelstand | Nee |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 850 tpm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 13 mm |
| Max. aantal slagen | 4900 per minuut |
| Boren in beton | 14 mm |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 246 x 74 x 179 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 85 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Diepteaanslag, Stofafzuigadapter in Mbox nr2.
