Makita Dtw180zj
Uiterst geschikt voor de lichtere verbindingen (M6-M12). Digitaal instelbaar op twee standen: laag en hoog. Auto stop modus bij achteruit draaien. Machine stopt automatisch zodra de bout of moer voldoende is losgedraaid. Lichtgewicht, compact en smal (55 mm) motorhuis. Compact formaat ideaal voor nauwe ruimten. Voorzien van 3/8" vierkant aansluiting. Krachtige borstelloze motor. Met dubbele LED-verlichting voor beter zicht op het werk.
Numéro de produit
Makita Dtw180zj
Kruis.nl code: 670775
Makita code: DTW180ZJ
Kruis.nl code: 670775
Makita code: DTW180ZJ
Bestellen
€ 149.05
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 144 x 79 x 235 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 89 dB(A) |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 3/8 inch |
| Max. aantal slagen | 3600 per minuut |
| Max. toerental | 2400 tpm |
| Max. aandraaimoment | 65 Nm |
| Max. diameter bouten | 14 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak in Mbox nr2.
