Makita Dtw1001zj
De eerste 1000 Nm slagmoersleutel op accu. Uiterst geschikt voor de zwaarste toepassingen in metaal (M12-M30). Electronisch instelbaar tot 3 verschillende toerentallen. Opvallend compact en goed gebalanceerd. Voorzien van 3/4" vierkant aansluiting. Sterke verbinding slagkop op machine door 4 schroeven om intensieve klappen beter op te vangen.
Numéro de produit
Makita Dtw1001zj
Kruis.nl code: 244996
Makita code: DTW1001ZJ
Kruis.nl code: 244996
Makita code: DTW1001ZJ
Bestellen
€ 354.00
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 3/4 inch |
| Max. aantal slagen | 2200 per minuut |
| Max. toerental | 1800 tpm |
| Max. aandraaimoment | 1050 Nm |
| Max. diameter bouten | 30 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 3 standen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Beschermkap Li-ion batterij in Mbox


