Makita Dhr171zj
Snelle en sterke SDS-PLUS boorhamer met bijzonder lage trillingen. Onderdeel van Sub-Compactlijn: slechts 27,3 cm in lengte. Ideaal voor bovenhandse en horizontale bewerkingen. Ideaal boorbereik voor gaten tot 12 mm, maar kan tot 17 mm in beton. Zeer constant toerental tijdens bewerkingen dankzij de koolborstelloze motor. Specifiek ontwerp aan de behuizing resulteert in uiterst lage trillingen. Standaard geleverd met stofafzuiging. Eenvoudig aan te sluiten op een (accu) stofzuiger. Uitermate comfortabel gewicht. Slechts 2,1 kg.
Numéro de produit
Makita Dhr171zj
Kruis.nl code: 282175
Makita code: DHR171ZJ
Kruis.nl code: 282175
Makita code: DHR171ZJ
Bestellen
€ 178.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 1,2 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. toerental | 680 tpm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 13 mm |
| Max. aantal slagen | 4800 per minuut |
| Boren in beton | 10 mm |
| Toerenregeling | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 273 x 86 x 211 mm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Diepteaanslag, Stofafzuigadapter in Mbox nr 3.
