Makita Dsp600zj
Compleet snoerloos en voorzien van soft start techniek is deze invalzaag comfortabel in gebruik. Beschikt over Automatic torque Drive Technology (ADT): de machine past bij weerstand elektronisch de zaagsnelheid en het koppel aan voor behoud van kracht. De zaagsnelheid kan ook handmatig geregeld worden via een draaiknop. De motor is voorzien van een elektronische rem waardoor het zaagblad onmiddelijk stilstaat. Ideaal voor het nauwkeurig op maat zagen van plaatmaterialen, massieve houten panelen en voor het uitzagen van rechte uitsparingen. Snel en eenvoudig splintervrij zagen dankzij de voorritsfunctie. Snel en zuiver zagen door constant instelbaar toerental dankzij BL-motor. Geschikt voor het zagen van diverse materialen dankzij de variabele toerenregeling. De maximale zaagdiepte bij 0° is 56 mm. Kantelbaar van -1° tot 48° met precieze aanslagen op 0°, 22,5° en 45°. Dicht op de muur zagen: 18 mm minimaal. Altijd dezelfde zaaglijn, onder elke ingestelde hoek. Dankzij de ingebouwde vergrendeling kantelt de zaag niet van de rail als deze onder een hoek van 45° gebruikt wordt.
Numéro de produit
Makita Dsp600zj
Kruis.nl code: 698891
Makita code: DSP600ZJ
Kruis.nl code: 698891
Makita code: DSP600ZJ
Bestellen
€ 410.40
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 56 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 40 mm |
| Diameter zaagblad | 165 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 6300 tpm |
| Kantelbaar L/R | meer dan 45 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 348 x 241 x 272 mm |
| Gewicht | 4,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 92 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Bijzonderheden
Geleverd in Mbox.
