Makita Dce090zx1
Krachtige, compacte 2x18 V doorslijper met een doorslijpschijf van 230 mm. Ideaal voor het aanleggen van o.a. terrassen, vijvers of natuursteenvloeren. Standaard voorzien van een wateraansluiting voor de binding van het schadelijke kwartsstof. De krachtige koolborstelloze motor levert 1,25 Kw aan vermogen. Maximale slijpdiepte van 88 mm. Door compact formaat zeer wendbaar en makkelijk in gebruik. Stil en milieuvriendelijk door het gebruik van Lithium-ion accu. Optioneel verkrijgbaar: 988394610 kunststof waterdruktank.
Numéro de produit
Makita Dce090zx1
Kruis.nl code: 490317
Makita code: DCE090ZX1
Kruis.nl code: 490317
Makita code: DCE090ZX1
Bestellen
€ 555.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 560 x 243 x 285 mm |
| Gewicht | 6,4 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 103 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 2 x 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 6600 tpm |
| Schijfdiameter | 230 mm |
| Toerentalregeling | Nee |
| Spindel | 22,23 mm |
| Asblokkering | Ja |
| Zaagdiepte | 88 mm |
| Schijfrem | Ja |
| Herstart beveiliging | Ja |
| Softstart | Ja |






