Makita Dhs900z
Sterke en snelle 235 mm cirkelzaag met een verstekinstelling tot 60°. De machine past zonder adapter rechtstreeks op de Makita geleiderail. Beschikt over Automatic torque Drive Technology (ADT): de machine past bij weerstand elektronisch de zaagsnelheid en het koppel aan voor behoud van kracht. Standaard uitgerust met efficut zaagblad, waardoor de machine sneller en zuiverder zaagt en langer zaagt op één acculading. Hogere veiligheid: voorzien van elektrische motorrem, zaagblad staat snel stil. De soft start functie zorgt ervoor dat de machine rustig start. Luchtstroom blaast zaagsel weg van de machine. Dubbele led verlichting: verlicht het zaagblad en zaaglijn voor beter zicht op het werk. De DHS900ZU uitvoering is uitgerust met Auto-start Wireless System (AWS) voor draadloze communicatie tussen accumachine en accustofzuiger. Aangedreven door 2x 18 V; het gemak en uitwisselbaarheid van 18 V, de kracht van 36 V. Duurzame machine voor de accu's door beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu. Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije machine dankzij koolborstelloze motor. Externe stofafzuiging mogelijk. Zool en beschermkap uit gegoten magnesium: daardoor lichter van gewicht. Maximale zaagcapaciteit van 85 mm.
Numéro de produit
Makita Dhs900z
Kruis.nl code: 879841
Makita code: DHS900Z
Kruis.nl code: 879841
Makita code: DHS900Z
Bestellen
€ 453.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 6 kg |
| Koffer | Doos |
| Geluidsdrukniveau | 93 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 85 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 61 mm |
| Diameter zaagblad | 235 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4500 tpm |
| Kantelbaar L/R | 60 graden |
| Verstek L/R | -1 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 2 x 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Subbasisplaat, Inbussleutel 6,0 mm, Zaagb Ffcut 235x30 24T 20g.
