Makita Dhs710zj
Dubbel accu systeem: het gemak van 18 V, de kracht van 36 V. Ideaal voor overlangs zagen, schulpen en afkorten. Zaagt soepel en snel door 68,5 mm dik hout. Uiterst geschikt voor 40 mm constructiebalken (houtskeletbouw, wand- en dakraamconstructie, ed.). Hoog werkcomfort dankzij uitstekende machinebalans. Soft grip met anti slip handgreep voor meer controle en extra comfort. Uitwisselbaar met en zonder sterbeveiligde accu's en met een combinatie van de twee.
Numéro de produit
Makita Dhs710zj
Kruis.nl code: 416573
Makita code: DHS710ZJ
Kruis.nl code: 416573
Makita code: DHS710ZJ
Bestellen
€ 295.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 356 x 217 x 298 mm |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 68 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 49 mm |
| Diameter zaagblad | 190 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4800 tpm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 2 x 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.4, Zaagb hout 190x30x2,0 12T 20g, Breedtegeleider, Stofafzuigmondstuk, Inbussleutel



