Makita Dlw140z
Afkortslijpmachine voor het snel haaks of onder verstek afkorten van metaalprofielen met een maximale wanddikte van 1,6 mm. Snel, eenvoudig en gereedschapsloos verwisselen van de doorslijpschijf, beschermkap en verstellen van de verstekgeleider. Hogere veiligheid: voorzien van elektrische motorrem, staat binnen 3 seconden stil. Belastingsindicator die belasting van de motor weergeeft. Aangedreven door 2x 18 V; het gemak en uitwisselbaarheid van 18 V, de kracht van 36 V. Duurzame, energiezuinige en onderhoudsvrije machine dankzij koolborstelloze motor. Groot vonkenscherm ter voorkoming van achterwaartse vonkenregen. Materiaalklem met snelspanmogelijkheid met draaibare klemvoet. Robuust stalen chassis.
Numéro de produit
Makita Dlw140z
Kruis.nl code: 548270
Makita code: DLW140Z
Kruis.nl code: 548270
Makita code: DLW140Z
Bestellen
€ 382.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 537 x 290 x 640 mm |
| Gewicht | 17,8 kg |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 103 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 2 x 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Metaal afkortzaag kenmerken | |
| Onbelast toerental | 3800 tpm |
| Max. schijfdiameter | 355 mm |
| Max. cap. 90° | 127 mm |
| Max. cap. 45° | 106 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Doorslijpsch.355XX25,4 Metaal (1 st), Materiaalklem verticaal.
