Makita Dkp180zj
Voorzien van parkeersteun voor het 'uitdraaiend' wegzetten van de schaaf. Voorzien van diepte-instelknop met een nauwkeurigheid van 0,1 mm. Geschikt voor het schaven van sponningen tot 9 mm. Kanten breken mogelijk door V-groef in voorzool. Eenvoudige, maar degelijke uitvoering voor vlakwerk. Langer werken door HM-wisselbeitels, welke aan twee zijdes te gebruiken zijn.
Numéro de produit
Makita Dkp180zj
Kruis.nl code: 528765
Makita code: DKP180ZJ
Kruis.nl code: 528765
Makita code: DKP180ZJ
Bestellen
€ 188.40
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Oplaadtijd | 22 min. |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 13000 tpm |
| Max. spaanafname | 2 mm |
| Max. sponningsdiepte | 9 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Mbox nr.3, Breedtegeleider, Stelbout M5x10mm, Schroef 5x20, Schaafbeitel afstelmal, Diepteaanslag, Dopsleutel 9mm.
