Makita Djr187z
Zeer snelle accu reciprozaag. Zaagt rustiger en sneller dankzij het nieuw vormgegeven krukmechanismede. Voorzien van twee instelbare toerentallen afgestemd op hout en metaal. Extra verstevigde aanslag en met snelklem gemakkelijk te verstellen. Makkelijke gereedschapsloze zaagwissel: middels kliksysteem is een (heet) zaagblad met één vingerbeweging te verwisselen. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht. Standaard uitgerust met een draaghaak om de machine gemakkelijk op te hangen.
Numéro de produit
Makita Djr187z
Kruis.nl code: 546313
Makita code: DJR187Z
Kruis.nl code: 546313
Makita code: DJR187Z
Bestellen
€ 205.20
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 439 x 83 x 230 mm |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 95 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Zaagslaglengte | 32 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |



