Makita Djr186zk
Degelijke, maar snelle en robuuste accu reciprozaag. Zaagt rustig en zuiver dankzij het nieuwe krukmechanisme. Extra verstevigde aanslag, eenvoudig zonder gereedschap op diepte te verstellen. Zaagt sneller dankzij de vormgeving van het nieuwe krukmechanisme. Makkelijke eenhandszaagwissel: middels kliksysteem en zonder gereedschap. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Numéro de produit
Makita Djr186zk
Kruis.nl code: 895002
Makita code: DJR186ZK
Kruis.nl code: 895002
Makita code: DJR186ZK
Bestellen
€ 160.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 2800 per minuut |
| Zaagslaglengte | 32 mm |
| Max. zagen in hout | 255 mm |
| Max. zagen in staal | 130 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Reciprozaagb 150 met. S922EF, Reciprozaagblad Bi-m 152mm in koffer.
