Makita Djr186rte
Degelijke, maar snelle en robuuste accu reciprozaag. Zaagt rustig en zuiver dankzij het nieuwe krukmechanisme. Extra verstevigde aanslag, eenvoudig zonder gereedschap op diepte te verstellen. Zaagt sneller dankzij de vormgeving van het nieuwe krukmechanisme. Makkelijke eenhandszaagwissel: middels kliksysteem en zonder gereedschap. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Numéro de produit
Makita Djr186rte
Kruis.nl code: 342068
Makita code: DJR186RTE
Kruis.nl code: 342068
Makita code: DJR186RTE
Bestellen
€ 382.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | 2-polig |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 2800 per minuut |
| Zaagslaglengte | 32 mm |
| Max. zagen in hout | 255 mm |
| Max. zagen in staal | 130 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC18RC, Accu BL1850B 18V 5,0Ah (2 st), Reciprozaagb 150 met. S922EF, Reciprozaagblad Bi-m 152mm in koffer.
