Makita Djs101zj
Plaatschaar met een capaciteit van 1,0 mm in staal. Kort draaiende machine met een minimale snijradius van 30 mm. Geen vervorming van het materiaal door dubbelzijdig snijsysteem. Zuivere, braamvrije snede. Handzame, lichte accu plaatschaar. Bediening boven- en voorop de machine voor meer controle. Voorzien van heropstartbeveiliging. LED geeft de status van de machine aan.
Numéro de produit
Makita Djs101zj
Kruis.nl code: 839266
Makita code: DJS101ZJ
Kruis.nl code: 839266
Makita code: DJS101ZJ
Bestellen
€ 318.00
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 364 x 78 x 118 mm |
| Gewicht | 2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Schaar kenmerken | |
| Cap. in staal | 1 mm |
| Cap. in rvs | 1 mm |
| Cap. in aluminium | 2,5 mm |
| Aantal snijbewegingen | 4300 min |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0 mm in Mbox nr2.



