Makita Dpt353zj
Onzichtbaar bevestigen in alle flexibiliteit. Diameter pins 0,6 mm. Uitermate geschikt voor het vastzetten van sierlijsten, architraven en ornamenten. Uitzonderlijk lage terugslag dankzij verbeterd schietmechanisme. Voorzien van beveiligingsmechanisme voor ongewild schieten van pins. Uitgerust met diepte-instelling. Voorzien van ledverlichting voor beter zicht. Schiet 5.300 pins per acculading (5,0 Ah).
Numéro de produit
Makita Dpt353zj
Kruis.nl code: 888821
Makita code: DPT353ZJ
Kruis.nl code: 888821
Makita code: DPT353ZJ
Bestellen
€ 339.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 257 x 79 x 226 mm |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Softgrip | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Tacker kenmerken | |
| Dikte spijkers | 0,6 mm |
| Max. lengte spijkers | 35 mm |
| Lader capaciteit | 120 stuks |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak, Veiligheidsbril, Neusrubber DPT353, Inbussleutel 3,0 mm in Mbox
