Makita Dcs553zj
Voorzien van Automatic torque Drive Technology (ADT): voor kracht behoud past de machine bij zware belasting automatisch zijn toerental aan. Zaagt snel door hoog toerental van 4200 toeren per minuut. Licht in gewicht. Ideaal voor diverse metalen profielen, kabelgoten en zwaluwstaartplaten tot een hoogte van 57,5 mm. Ingebouwde opvang van verspaning, met makkelijk te legen reservoir. Veilige machine voorzien van een elektronische motorrem waardoor het zaagblad snel stilstaat. Koolborstelloze motor zorgt voor meer kracht met minder energieverbruik. Geïntegreerde led verlichting: verlicht het zaagblad en zaaglijn voor beter zicht op het werk. Zool is vervaardigd van RVS voor langere levensduur. Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Numéro de produit
Makita Dcs553zj
Kruis.nl code: 527906
Makita code: DCS553ZJ
Kruis.nl code: 527906
Makita code: DCS553ZJ
Bestellen
€ 250.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 267 x 186 x 250 mm |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 103 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 57,5 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4200 tpm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Spaanopvang DCS553, Zaagb met. 150x20x1,5 32T 0g, Veiligheidsbril, Inbussleutel 5,0 mm in Mbox nr.3.
