Makita Dhp487zj
Gebruikersvoordelen
Specifiek ontwikkeld voor lichtere boor-/schroefwerkzaamheden.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Ideaal voor in de afbouw, interieurbouw en keukenmontage.
Elektronische toerenregeling via de schakelaar. Zeer constant toerental door de BL-motor.
Voorzien van dubbele ledverlichting voor nog beter zicht.
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans en compact formaat.
Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Numéro de produit
Makita Dhp487zj
Kruis.nl code: 185276
Makita code: DHP487ZJ
Kruis.nl code: 185276
Makita code: DHP487ZJ
Bestellen
€ 135.18
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 25 Nm |
| Koppel (hoog) | 40 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 36 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
Bijzonderheden
leveromvang:
draaghaak
schroefbit
mbox2
kofferinzet
